სეზონი 2019

აბსოლუტური ჩემპიონი - მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

2005-2006
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ქულა
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 150
2 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 139
3 ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 89
4 ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 83
5 ენუქიძე ნინო რატის სკოლა 2006 55
6 ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2005 50
7 ჯაფარიძე ლიზი სვანეთი 2005 34
8 გელენიძე ეკატერინე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 27
9 გოგოლაძე ნინი ბაკურიანი 2006 22
10 გამცემლიძე მაშო ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 20
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ქულა
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 195
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 155
3 გელაძე თეონა ხულო 2003 94
4 ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 72
5 ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 64
6 მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 49
7 ვანიშვილი ნანუკა სნოუ ჰაუსი 2003 19
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ქულა
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 184
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 90
2 ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 90
3 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 72
4 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 70
5 პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 48
6 გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 46
7 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 40
8 გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 30
9 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 20
9 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 20
2005-2006
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ქულა
1 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 120
2 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 107
3 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 102
4 ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 75
5 ბურდული ლუკა გუდაური 2006 68
6 ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 63
7 მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 61
8 დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 58
9 დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 45
10 კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 44
11 იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 41
12 ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 36
13 გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 35
14 ლებანიძე ცოტნე რატის სკოლა 2006 29
15 ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 28
16 ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 26
17 დევაძე თენგო სვანეთი 2006 23
18 ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 22
19 ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 19
20 პირმისაშვილი სანდრო იკისკი 2006 10
21 მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 10
22 ვეზდენი იასონი სვანეთი 2006 9
23 ჭეხანი ზურიკო სვანეთი 2006 8
24 ბეროშვილი ალექსანდრე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 7
25 იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 4
26 ხუციშვილი ილია წმ.გიორგის სკოლა 2006 2
26 დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 2
0 მიქელაძე დემეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2005 0
0 რევაზიშვილი ნიკოლოზი ბმკა (სკი ნანე) 2006 0
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ქულა
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 145
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 141
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 110
4 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 88
5 პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 84
6 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 78
7 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 46
8 წამალაიძე ილია გუდაური 2004 45
9 ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 41
10 მაღრაძე ბექა ბაკურიანი 2004 35
11 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 31
12 ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 30
13 ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 26
14 წამალაიძე ლუკა გუდაური 2004 12
15 ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 7
0 ვეზდენი გიორგი სვანეთი 2004 0
0 კვიციანი გიორგი ბეჩო 2004 0
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ქულა
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 145
2 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 125
3 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 105
4 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 96
5 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 86
6 გელაძე რუსლან ხულო 2001 72
7 აბულაძე ნიკა ხულო 2001 53
8 ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 49
9 ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 35
10 ველიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 34
11 ოგანესიან ედუარდ ბმკა (იქსტრიმი) 1984 32
12 ბენიაიძე ალექსი გუდაური 1991 25
13 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 23
14 ხელაია დათუნა სკი ჰაუსი 1997 10
15 ბაგალიშვილი ერეკლე რატის სკოლა 1997 10
16 კვიციანი მალხაზი ბეჩო 2001 8
17 ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 7
0 ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 0
0 ქედელიძე ლევანი აჭარა 1995 0
0 ჩოგაძე თამაზ აჭარა 1997 0
0 ვეზდენი გიორგი სვანეთი 2001 0
0 ჩოგაძე რამაზი აჭარა 1994 0
0 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 0
ადგილი გუნდი ქულა
1 სვანეთი 1206
2 აჭარა 1078
3 ბაკურიანი 1021
4 გუდაური 976
5 ბმკა 554
6 წმ.გიორგის სკოლა 46