სეზონი 2019

IV ეტაპი, გუდაური გიგანტური სლალომი - 31.03.2019 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოგოლაძე ნიკოლოზი 01:01.28 01:01.28
2 ხაჩიძე საბა 01:03.6 01:03.6
3 გამცემლიძე დათი 01:05.0 01:05.0
ლებანიძე ნიკოლოზი 01:05.3 01:05.3
ფიცხელაური ლექსო 01:08.27 01:08.27
ჯანუკაშვილი ნინუცა 01:09.92 01:09.92
ხულელიძე გიორგი 01:10.24 01:10.24
რევაზიშვილი იოანე 01:10.98 01:10.98
გუჯარაიძე მამუკა 01:11.14 01:11.14
ტუჩაშვილი მათე 01:12.21 01:12.21
ბახუტაშვილი პეტრე 01:13.51 01:13.51
დულათი ნიკოლოზი 01:13.65 01:13.65
ნაზღაიძე გიორგი 01:15.28 01:15.28
კობახიძე ნიკოლოზი 01:17.38 01:17.38
თუხარელი შაკო 01:20.9 01:20.9
ფოცხვერაშვილი ჯონი 01:52.52 01:52.52
გუჯარაიძე ნიკოლოზი DNF DNF
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 6 01:01.61 01:01.61
2 ენუქიძე ნინო რატის სკოლა 2006 4 01:04.45 01:04.45
3 გელენიძე ეკატერინე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 3 01:06.78 01:06.78
მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 2 01:07.53 01:07.53
გოგოლაძე ნინი ბაკურიანი 2006 5 01:08.65 01:08.65
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 1 01:36.3 01:36.3
ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2005 7 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 14 01:02.40 01:05.48 02:07.88
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 10 01:02.85 01:09.12 02:11.97
3 გელაძე თეონა ხულო 2003 13 01:07.82 01:13.50 02:21.32
ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 11 01:23.96 01:30.75 02:54.71
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 9 01:12.73 DNS DNF
ვანიშვილი ნანუკა სნოუ ჰაუსი 2003 12 01:26.21 DNS DNS
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 15 00:53.41 00:59.0 01:52.41
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 20 00:59.61 01:02.9 02:01.70
3 გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 18 01:04.51 01:05.59 02:10.10
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 16 01:10.0 01:15.13 02:25.13
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 17 01:14.88 01:22.1 02:36.89
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 19 01:37.5 01:18.26 02:55.31
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 31 00:56.64 00:56.64
2 დევაძე თენგო სვანეთი 2006 32 00:57.50 00:57.50
3 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 41 00:59.57 00:59.57
დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 30 01:01.3 01:01.3
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 38 01:01.5 01:01.5
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 33 01:01.75 01:01.75
ბურდული ლუკა გუდაური 2006 25 01:01.77 01:01.77
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 22 01:01.82 01:01.82
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 27 01:01.91 01:01.91
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 37 01:02.96 01:02.96
პირმისაშვილი სანდრო იკისკი 2006 40 01:03.78 01:03.78
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 42 01:03.91 01:03.91
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 21 01:04.72 01:04.72
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 35 01:04.97 01:04.97
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 29 01:06.67 01:06.67
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 23 01:07.29 01:07.29
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 34 01:08.68 01:08.68
იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 39 01:11.58 01:11.58
დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 24 01:13.62 01:13.62
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 43 01:15.76 01:15.76
რევაზიშვილი ნიკოლოზი ბმკა (სკი ნანე) 2006 26 DNF DNF
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 28 DNF DNF
დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 36 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 48 00:52.24 00:55.54 01:47.78
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 44 00:52.25 00:55.83 01:48.8
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 50 00:55.56 00:58.52 01:54.8
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 53 00:56.9 00:59.30 01:55.39
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 52 00:59.15 01:00.78 01:59.93
მაღრაძე ბექა ბაკურიანი 2004 49 00:56.11 01:05.90 02:02.1
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 46 00:56.11 01:06.99 02:03.10
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 45 01:00.6 01:03.49 02:03.55
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 54 01:00.45 01:04.65 02:05.10
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 47 01:00.53 01:05.33 02:05.86
წამალაიძე ლუკა გუდაური 2004 51 01:09.79 01:14.37 02:24.16
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 56 00:50.55 00:55.5 01:45.60
2 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 60 00:50.54 00:55.15 01:45.69
3 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 55 00:53.11 00:58.3 01:51.14
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 57 00:54.70 01:00.71 01:55.41
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 64 00:55.83 01:01.27 01:57.10
გელაძე რუსლან ხულო 2001 59 00:59.38 01:05.15 02:04.53
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 58 01:01.0 01:05.58 02:06.58
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 63 01:01.21 01:07.99 02:09.20
ველიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 65 01:06.34 01:09.75 02:16.9
ხელაია დათუნა სკი ჰაუსი 1997 62 01:06.62 01:11.87 02:18.49
ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 61 01:20.94 01:04.22 02:25.16