სეზონი 2019

IV ეტაპი, გუდაური სლალომი - 30.03.2019 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ხაჩიძე საბა 00:58.95 00:55.23 01:54.18
მათე ტუჩაშვილი 01:03.88 01:03.88
გუჯარაიძე მამუკა 01:02.65 01:02.65
გამცემლიძე დათი DNF 00:55.67
დულათი ნიკოლოზი 01:06.51 01:06.51
ლებანიძე ნიკოლოზი 01:01.66 01:01.66
ხაფავა ნიკალა 00:58.26 00:56.44 01:54.70
ბახუტაშვილი პეტრე DNF 01:03.23
გაგაძე ნიკოლოზი 00:44.8 00:44.8
კობახიძე ნიკოლოზი 01:05.5 01:05.5
რევაზიშვილი ნიკოლოზი 01:05.40 01:05.40
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 4 01:03.88 00:57.68 02:01.56
2 ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2005 3 01:05.2 00:58.15 02:03.17
3 ენუქიძე ნინო რატის სკოლა 2006 5 01:09.16 01:02.13 02:11.29
გელენიძე ეკატერინე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 6 01:12.47 00:59.85 02:12.32
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 1 01:26.42 01:15.31 02:41.73
ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 2 DNF DNF
გოგოლაძე ნინი ბაკურიანი 2006 7 DNS DNS
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 9 00:56.64 00:55.28 01:51.92
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 14 01:00.62 00:56.55 01:57.17
3 გელაძე თეონა ხულო 2003 11 01:05.96 01:02.28 02:08.24
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 12 01:11.70 01:04.66 02:16.36
ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 10 DNF DNF
ვანიშვილი ნანუკა სნოუ ჰაუსი 2003 13 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 18 00:47.69 00:52.65 01:40.34
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 16 00:57.44 01:06.81 02:04.25
3 ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 20 01:03.89 01:05.57 02:09.46
გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 15 DNF DNF
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 17 DNF DNF
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 19 DNF DNF
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 42 00:49.66 00:48.32 01:37.98
2 დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 26 00:53.1 00:51.18 01:44.19
3 ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 35 00:55.50 00:50.38 01:45.88
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 33 00:57.39 00:50.65 01:48.4
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 37 00:55.2 00:53.32 01:48.34
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 31 00:55.79 00:54.68 01:50.47
დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 23 01:04.89 00:49.62 01:54.51
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 24 00:58.90 00:55.74 01:54.64
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 21 01:01.23 00:55.2 01:56.25
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 32 00:59.70 00:59.10 01:58.80
პირმისაშვილი სანდრო იკისკი 2006 40 01:01.39 00:57.87 01:59.26
ბურდული ლუკა გუდაური 2006 25 01:14.37 00:51.21 02:05.58
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 41 01:05.77 00:59.86 02:05.63
დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 30 01:07.65 1:01.26 02:08.91
იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 29 01:07.1 01:11.4 02:18.5
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 34 00:53.58 DNF DNF
დევაძე თენგო სვანეთი 2006 22 00:53.13 DNF DNF
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 36 00:50.58 DNF DNF
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 27 01:38.11 DNF DNF
რევაზიშვილი ნიკოლოზი ბმკა (სკი ნანე) 2006 28 DNF DNF
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 38 DNF DNF
გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 39 DNF DNF
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 43 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 46 00:47.58 00:43.43 01:31.1
2 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 50 00:50.98 00:47.48 01:38.46
3 მაღრაძე ბექა ბაკურიანი 2004 53 00:51.54 00:49.86 01:41.40
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 48 00:54.58 00:50.71 01:45.29
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 54 00:55.45 01:02.28 01:57.73
წამალაიძე ლუკა გუდაური 2004 49 01:01.98 DNF DNF
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 44 DNF DNF
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 45 DNF DNF
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 47 DNF DNF
გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 51 DNF DNF
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 52 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 57 00:43.74 00:41.35 01:25.9
2 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 59 00:47.39 00:45.23 01:32.62
3 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 60 00:42.73 00:50.6 01:32.79
გელაძე რუსლან ხულო 2001 64 00:55.97 00:51.95 01:47.92
ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 55 00:59.59 00:51.30 01:50.89
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 58 01:05.39 00:48.44 01:53.83
ველიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 61 01:04.52 DNF DNF
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 56 DNF DNF
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 62 DNF DNF
კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 63 DNF DNF