სეზონი 2019

III ეტაპი , გუდაური სლალომი - 02.02.2019 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ლებანიძე ნიკო 00:49.2 00:52.80 01:41.82
ხაჩიძე საბა 00:51.1 00:54.0 01:45.1
ხაფავა ნიკო 01:00.64 00:55.4 01:55.68
ბახუტაშვილი პეტრე 01:03.10 01:03.10
ნაზღაიძე გიორგი 00:54.0 00:54.0
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 1 00:54.59 00:56.69 01:51.28
2 ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 2 00:54.60 01:00.4 01:54.64
3 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 3 00:55.95 01:01.46 01:57.41
ჯაფარიძე ლიზი სვანეთი 2005 5 01:00.82 01:01.46 02:02.28
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 6 01:07.85 01:11.49 02:19.34
ენუქიძე ნინო რატის სკოლა 2006 7 01:02.71 DNF DNF
ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2005 4 DNF DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 9 00:49.65 00:51.65 01:41.30
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 13 00:51.87 00:52.40 01:44.27
3 ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 10 00:51.63 00:53.68 01:45.31
მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 14 01:00.44 01:00.12 02:00.56
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 8 00:59.54 01:01.50 02:01.4
ვანიშვილი ნანუკა სნოუ ჰაუსი 2003 11 00:59.80 01:03.50 02:03.30
გელაძე თეონა ხულო 2003 12 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 20 00:41.63 00:42.34 01:23.97
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 15 00:43.13 00:45.2 01:28.15
3 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 17 00:42.85 00:45.82 01:28.67
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 18 00:49.55 00:51.83 01:41.38
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 16 00:52.11 00:52.80 01:44.91
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 19 01:00.16 01:10.16 02:10.32
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 25 00:43.39 00:45.38 01:28.77
2 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 39 00:45.17 00:45.56 01:30.73
3 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 36 00:44.98 00:46.42 01:31.40
გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 37 00:47.18 00:47.42 01:34.60
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 40 00:45.61 00:49.44 01:35.5
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 31 00:48.89 00:49.37 01:38.26
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 23 00:50.91 00:52.83 01:43.74
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 38 00:52.37 00:52.48 01:44.85
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 33 00:51.96 00:53.89 01:45.85
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 21 00:52.93 00:55.7 01:48.0
ბურდული ლუკა გუდაური 2006 32 00:57.79 00:50.84 01:48.63
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 26 00:54.40 00:57.96 01:52.36
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 24 00:43.39 DNF DNF
დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 35 00:58.64 DNF DNF
დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 22 DNF DNF
დევაძე თენგო სვანეთი 2006 27 DNF DNF
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 28 DNF DNF
იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 29 DNF DNF
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 30 DNF DNF
დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 34 DNF DNF
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 46 00:39.59 00:40.52 01:20.11
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 50 00:39.65 00:41.58 01:21.23
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 41 00:41.31 00:42.65 01:23.96
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 52 00:42.97 00:44.87 01:27.84
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 43 00:44.87 00:45.96 01:30.83
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 51 00:46.25 00:45.6 01:31.31
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 53 00:46.80 00:47.80 01:34.60
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 45 00:47.62 00:48.28 01:35.90
წამალაიძე ლუკა გუდაური 2004 44 00:56.73 00:57.63 01:54.36
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 42 DNF DNF
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 47 DNF DNF
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 48 DNS DNS
მაღრაძე ბექა ბაკურიანი 2004 49 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბენიაიძე ალექსი გუდაური 1991 57 00:34.90 00:36.48 01:11.38
2 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 62 00:37.46 00:39.62 01:17.8
3 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 61 00:39.14 00:40.72 01:19.86
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 55 00:42.30 00:44.72 01:27.2
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 60 00:43.34 00:45.90 01:29.24
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 56 00:48.26 00:48.85 01:37.11
ოგანესიან ედუარდ ბმკა (იქსტრიმი) 1984 65 00:49.40 00:49.80 01:39.20
ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 59 00:49.97 00:51.72 01:41.69
ველიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 54 00:54.89 00:55.52 01:50.41
გელაძე რუსლან ხულო 2001 64 00:48.41 DNF DNF
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 58 DNF DNF
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 63 DNF DNF