სეზონი 2019

III ეტაპი , გუდაური გიგანტური სლალომი - 01.02.2019 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ლებანიძე ნიკო 01:00.64 00:59.42 02:00.6
ხაჩიძე საბა 01:00.84 01:00.84
ხაფავა ნიკო 01:00.85 01:01.75 02:02.60
ბახუტაშვილი პეტრე 01:10.42 01:07.78 02:18.20
ნაზღაიძე გიორგი 01:10.94 01:10.94
დულათი ნიკო DNS DNS
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 7 01:00.98 01:00.98
2 ენუქიძე ნინო რატის სკოლა 2006 5 01:04.84 01:04.84
3 ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2005 1 01:06.60 01:06.60
მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 4 01:07.24 01:07.24
ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 6 01:10.60 01:10.60
ჯაფარიძე ლიზი სვანეთი 2005 3 01:12.65 01:12.65
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 2 01:20.69 01:20.69
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 8 00:57.94 00:57.94
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 9 01:01.77 01:01.77
3 მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 13 01:09.96 01:09.96
ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 12 01:11.16 01:11.16
გელაძე თეონა ხულო 2003 14 01:12.1 01:12.1
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 10 01:12.70 01:12.70
ვანიშვილი ნანუკა სნოუ ჰაუსი 2003 11 01:17.47 01:17.47
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 16 00:53.56 00:52.58 01:46.14
2 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 18 00:54.12 00:54.46 01:48.58
3 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 19 00:55.78 00:53.73 01:49.51
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 15 01:02.51 01:00.53 02:03.4
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 17 01:06.46 01:05.12 02:11.58
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 20 00:59.65 01:27.62 02:27.27
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 34 00:54.93 00:54.93
2 ბურდული ლუკა გუდაური 2006 27 00:55.76 00:55.76
3 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 33 00:55.82 00:55.82
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 36 00:56.50 00:56.50
დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 24 00:56.61 00:56.61
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 29 00:57.12 00:57.12
დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 21 00:58.7 00:58.7
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 32 00:58.51 00:58.51
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 30 00:58.70 00:58.70
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 39 00:59.36 00:59.36
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 28 00:59.69 00:59.69
ბეროშვილი ალექსანდრე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 35 01:02.36 01:02.36
დევაძე თენგო სვანეთი 2006 37 01:04.34 01:04.34
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 22 01:05.58 01:05.58
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 31 01:06.84 01:06.84
დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 25 01:12.93 01:12.93
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 26 01:13.2 01:13.2
იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 40 01:32.97 01:32.97
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 23 DNF DNF
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 38 DNF DNF
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 41 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 45 00:50.27 00:50.27
2 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 53 00:52.64 00:52.64
3 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 44 00:53.34 00:53.34
3 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 47 00:53.34 00:53.34
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 48 00:53.40 00:53.40
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 49 00:54.77 00:54.77
მაღრაძე ბექა ბაკურიანი 2004 52 00:55.81 00:55.81
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 51 00:57.27 00:57.27
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 50 00:57.82 00:57.82
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 42 00:59.39 00:59.39
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 46 01:16.50 01:16.50
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 43 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 61 00:48.88 00:48.95 01:37.83
2 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 60 00:50.82 00:49.5 01:39.87
3 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 56 00:52.0 00:51.66 01:43.66
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 54 00:55.51 00:53.23 01:48.74
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 57 00:55.4 00:54.54 01:49.58
გელაძე რუსლან ხულო 2001 59 00:56.32 00:55.6 01:51.38
ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 62 00:57.89 00:55.96 01:53.85
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 58 00:57.61 00:56.73 01:54.34
ოგანესიან ედუარდ ბმკა (იქსტრიმი) 1984 64 00:59.41 00:56.77 01:56.18
ველიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 55 01:04.45 01:00.80 02:05.25
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 63 DNS DNS