სეზონი 2019

ბაკურიანი, დიდველი გიგანტური სლალომი - 20.01.2019 მონაწილეები - 73 სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ლებანიძე ნიკოლოზი 00:58.58 00:58.58
გამცემლიძე დათუნა 00:58.62 00:58.62
ახალკაცი ანასტაცია 01:13.72 01:13.72
ხაფავა ნიკა 00:58.3 00:58.3
რევაზიშვილი იონა 01:05.54 01:05.54
გიურქოვი ალეკო 01:01.32 01:01.32
ხაჩიძე საბა 00:56.22 00:56.22
გელაძე თემური 01:07.72 01:07.72
პაქსაძე მირიანი 01:05.74 01:05.74
გოგოლაძე ნიკა 01:01.99 01:01.99
გავვა ლიზა 01:19.82 01:19.82
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 5 00:55.76 00:55.76
2 გამცემლიძე მაშო ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 1 00:59.18 00:59.18
3 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 4 01:01.25 01:01.25
ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 6 01:02.67 01:02.67
გოგოლაძე ნინი ბაკურიანი 2006 3 01:16.14 01:16.14
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 2 01:21.69 01:21.69
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 9 00:57.26 00:57.26
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 8 01:01.0 01:01.0
3 გელაძე თეონა ხულო 2003 10 01:03.58 01:03.58
მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 7 01:05.80 01:05.80
ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 11 DNF DNF
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 12 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 19 00:52.89 00:52.89
2 გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 22 00:53.77 00:53.77
3 გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 18 00:56.10 00:56.10
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 14 00:56.48 00:56.48
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 15 00:58.9 00:58.9
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 16 00:59.18 00:59.18
გოცირიძე კატო გუდაური 2000 21 01:05.84 01:05.84
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 17 01:09.74 01:09.74
ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 13 DNF DNF
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 20 DNF DNF
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 23 00:51.96 00:51.96
2 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 27 00:52.82 00:52.82
3 ბურდული ლუკა გუდაური 2006 31 00:54.17 00:54.17
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 44 00:54.85 00:54.85
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 32 00:55.13 00:55.13
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 30 00:56.33 00:56.33
ლებანიძე ცოტნე რატის სკოლა 2006 38 00:56.35 00:56.35
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 34 00:56.66 00:56.66
დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 41 00:57.12 00:57.12
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 39 00:57.25 00:57.25
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 36 00:58.22 00:58.22
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 24 00:59.50 00:59.50
ბეროშვილი ალექსანდრე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 40 00:59.78 00:59.78
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 26 01:02.73 01:02.73
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 35 01:05.0 01:05.0
მიქელაძე დემეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2005 46 01:07.20 01:07.20
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 28 01:07.73 01:07.73
იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 45 01:09.55 01:09.55
ხუციშვილი ილია წმ.გიორგის სკოლა 2006 47 01:12.84 01:12.84
რევაზიშვილი ნიკოლოზი ბმკა (სკი ნანე) 2006 37 01:23.97 01:23.97
დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 25 DNF DNF
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 29 DNF DNF
პირმისაშვილი სანდრო იკისკი 2006 33 DNS DNS
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 42 DNF DNF
გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 43 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 51 00:48.32 00:48.32
2 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 59 00:49.98 00:49.98
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 48 00:50.75 00:50.75
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 52 00:51.12 00:51.12
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 50 00:51.83 00:51.83
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 58 00:52.36 00:52.36
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 55 00:53.82 00:53.82
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 54 00:54.9 00:54.9
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 49 00:56.11 00:56.11
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 53 00:57.60 00:57.60
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 56 00:59.19 00:59.19
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 57 00:59.70 00:59.70
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 73 00:48.52 00:48.52
2 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 69 00:48.93 00:48.93
3 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 67 00:51.81 00:51.81
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 61 00:52.88 00:52.88
გელაძე რუსლან ხულო 2001 64 00:53.20 00:53.20
ბაგალიშვილი ერეკლე რატის სკოლა 1997 66 00:53.51 00:53.51
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 62 00:54.79 00:54.79
ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 65 00:57.71 00:57.71
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 70 00:58.45 00:58.45
ოგანესიან ედუარდ ბმკა (იქსტრიმი) 1984 63 00:58.47 00:58.47
ველიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 71 01:02.14 01:02.14
ხელაია დათუნა სკი ჰაუსი 1997 72 01:06.76 01:06.76
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 60 DNF DNF
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 68 DNS DNS
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 68 DNF DNF