სეზონი 2019

ბაკურიანი, დიდველი სლალომი - 19.01.2019 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ზიბზიბაძე ნიკოლოზი 01:12.10 01:08.1 02:20.11
ლებანიძე ნიკოლოზი 00:54.38 00:54.38
გიურქოვი ალეკო 00:53.56 00:58.18 01:51.74
გელაძე თემური 01:01.60 DNF DNF
პაქსაძე მირიანი 01:04.38 01:04.32 02:08.70
2005-2006
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 3 00:56.1 00:59.24 01:55.25
2 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 1 00:56.35 00:58.97 01:55.32
3 ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 4 01:16.53 01:15.92 02:32.45
ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 2 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩივაძე ელენე ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 6 00:51.88 00:54.66 01:46.54
2 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 9 00:53.87 00:55.26 01:49.13
3 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 8 00:55.7 00:56.71 01:51.78
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 5 01:00.58 01:02.67 02:03.25
გელაძე თეონა ხულო 2003 7 01:01.7 01:02.36 02:03.43
მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 10 01:05.23 01:03.14 02:08.37
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 19 00:40.82 00:41.24 01:22.6
2 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 20 00:43.2 00:42.99 01:26.1
3 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 15 00:43.23 00:44.74 01:27.97
კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 17 00:43.97 00:46.12 01:30.9
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 16 00:48.53 00:51.84 01:40.37
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 14 00:51.94 00:54.82 01:46.76
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 11 00:52.11 00:55.44 01:47.55
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 12 00:53.87 00:55.35 01:49.22
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 18 01:01.17 01:01.34 02:02.51
გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 13 DNF DNF
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 41 00:45.61 00:47.26 01:32.87
2 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 32 00:47.80 00:48.48 01:36.28
3 ბურდული ლუკა გუდაური 2006 29 00:49.18 00:47.80 01:36.98
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 28 00:47.88 00:49.64 01:37.52
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 31 00:48.68 00:50.53 01:39.21
დიაკონაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2006 26 00:51.1 00:52.50 01:43.51
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 24 00:50.99 00:52.53 01:43.52
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 21 00:50.83 00:53.14 01:43.97
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 22 00:54.83 00:56.42 01:51.25
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 40 00:55.29 00:56.29 01:51.58
ლებანიძე ცოტნე რატის სკოლა 2006 43 01:10.35 00:48.86 01:59.21
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 45 00:54.99 01:07.77 02:02.76
იმედაძე ანდრია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 25 01:01.66 01:04.88 02:06.54
ხუციშვილი ილია წმ.გიორგის სკოლა 2006 35 01:03.73 01:07.79 02:11.52
ბეროშვილი ალექსანდრე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 39 00:55.15 DNF DNF
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 23 DNF DNF
პირმისაშვილი სანდრო იკისკი 2006 27 DNF DNF
დულათი ლუკა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2006 30 DNF DNF
დავლიანიძე გიორგი ბმკა (სკი ნანე) 2006 33 DNF DNF
მიქელაძე დემეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2005 34 DNF DNF
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 36 DNF DNF
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 37 DNF DNF
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 38 DNF DNF
რევაზიშვილი ნიკოლოზი ბმკა (სკი ნანე) 2006 42 DNF DNF
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 44 DNF DNF
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 55 00:42.60 00:42.78 01:25.38
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 48 00:42.72 00:43.87 01:26.59
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 57 00:46.29 00:45.54 01:31.83
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 46 00:48.17 00:52.1 01:40.18
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 54 00:51.29 00:50.99 01:42.28
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 50 00:53.77 00:53.84 01:47.61
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 47 00:52.2 00:56.23 01:48.25
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 49 DNF DNF
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 51 DNF DNF
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 52 DNF DNF
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 53 DNS DNS
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 56 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 58 00:38.62 00:39.44 01:18.6
2 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 71 00:41.72 00:42.62 01:24.34
3 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 59 00:43.50 00:44.80 01:28.30
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 67 00:46.27 00:46.38 01:32.65
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 62 00:45.94 00:47.10 01:33.4
ოგანესიან ედუარდ ბმკა (იქსტრიმი) 1984 65 00:49.38 00:49.21 01:38.59
გელაძე რუსლან ხულო 2001 61 00:50.90 00:50.33 01:41.23
ბუხრაშვილი მიხეილი ბმკა (იქსტრიმი) 1994 69 00:52.47 00:51.61 01:44.8
მირიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 70 00:52.15 DNF DNF
ჩოგაძე თამაზ აჭარა 1997 60 DNS DNF
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 63 DNF DNF
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 64 DNS DNS
ჩოგაძე რამაზი აჭარა 1994 66 DNF DNF
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 68 DNF DNF