სეზონი 2019

ჰაწვალი, მესტია გიგანტური სლალომი - 22.12.2018 მონაწილეები - 54 სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - 950m კარების რაოდენობა - 50

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
პაქსაძე მირიანი 02:18.85 02:18.85
გულედანი გოგა 01:30.69 01:30.69
2005-2006
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 1 01:34.0 01:34.0
2 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 4 01:46.48 01:46.48
3 ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2005 6 02:09.64 02:09.64
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 5 02:55.46 02:55.46
ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 2 DNF DNF
ჯაფარიძე ლიზი სვანეთი 2005 3 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 8 01:33.42 01:33.42
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 7 01:34.57 01:34.57
3 ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 9 01:47.66 01:47.66
გელაძე თეონა ხულო 2003 10 01:58.9 01:58.9
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 13 01:15.51 01:15.51
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 14 01:18.3 01:18.3
3 გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 15 01:28.94 01:28.94
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 12 01:55.47 01:55.47
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 11 DNF DNF
პაჩოშვილი თამარი გუდაური 2001 16 DNF DNF
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 19 01:21.87 01:21.87
2 ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 28 01:24.82 01:24.82
3 კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 20 01:29.22 01:29.22
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 24 01:31.17 01:31.17
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 29 01:43.99 01:43.99
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 22 01:46.42 01:46.42
ვეზდენი იასონი სვანეთი 2006 25 01:48.3 01:48.3
ჭეხანი ზურიკო სვანეთი 2006 23 03:14.94 03:14.94
დევაძე თენგო სვანეთი 2006 17 DNF DNF
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 18 DNF DNF
გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 21 DNF DNF
ლებანიძე ცოტნე რატის სკოლა 2006 26 DNF DNF
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 27 DNF DNF
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 30 01:10.98 01:10.98
2 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 33 01:16.29 01:16.29
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 32 01:21.31 01:21.31
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 40 01:21.98 01:21.98
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 34 01:22.69 01:22.69
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 36 01:24.29 01:24.29
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 35 01:25.34 01:25.34
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 39 01:31.7 01:31.7
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 38 01:37.90 01:37.90
ვეზდენი გიორგი სვანეთი 2004 31 DNF DNF
ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 37 DNF DNF
კვიციანი გიორგი ბეჩო 2004 41 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 42 01:08.11 01:08.11
2 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 47 01:09.27 01:09.27
3 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 44 01:15.65 01:15.65
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 54 01:16.66 01:16.66
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 49 01:19.1 01:19.1
გელაძე რუსლან ხულო 2001 52 01:20.43 01:20.43
მირიჯანაშვილი გიორგი ახალციხე 1989 48 01:37.82 01:37.82
კვიციანი მალხაზი ბეჩო 2001 53 01:38.66 01:38.66
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 43 DNF DNF
კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 45 DNF DNF
ჩოგაძე თამაზ აჭარა 1997 46 DNF DNF
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 50 DNF DNF
ვეზდენი გიორგი სვანეთი 2001 51 DNF DNF