სეზონი 2019

ჰაწვალი, მესტია სლალომი - 21.12.2018 მონაწილეები - 49 სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - 650m კარების რაოდენობა - 60

გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
პაქსაძე მირიანი 01:25.61 01:10.87 02:36.48
გულედანი გოგა 01:02.3 01:00.73 02:02.76
ჯაფარიძე გიორგი 01:09.18 01:05.88 02:15.6
ჯაფარიძე რეზი 01:02.66 01:00.92 02:03.58
2005-2006
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მარიამი სვანეთი 2006 4 01:09.99 01:09.17 02:19.16
2 მეხეშიძე ნატა ხულო 2006 2 01:13.39 01:08.79 02:22.18
3 ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 1 01:15.6 01:11.18 02:26.24
ჯაფარიძე ლიზი სვანეთი 2005 3 01:16.57 01:11.28 02:27.85
ჩოგაძე ნატა აჭარა 2006 5 01:38.29 01:25.52 03:03.81
ბეგიაშვილი გვანცა სვანეთი 2004 6 DNF DNF
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 10 01:06.13 01:03.75 02:09.88
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 8 01:07.99 01:03.1 02:11.0
3 გელაძე თეონა ხულო 2003 9 01:16.6 01:11.98 02:28.4
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 7 01:23.87 01:17.94 02:41.81
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 13 00:44.85 00:42.29 01:27.14
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 12 00:49.7 00:46.9 01:35.16
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 14 00:57.75 00:58.9 01:55.84
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 16 01:01.69 00:59.55 02:01.24
პაჩოშვილი თამარი ჩვენი სკოლა 2001 11 DNF DNF
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 15 DNF DNF
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 25 00:51.66 00:48.99 01:40.65
2 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 23 00:53.36 00:51.94 01:45.30
3 ლებანიძე ცოტნე რატის სკოლა 2006 24 00:54.57 00:53.43 01:48.0
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 26 00:59.9 00:55.11 01:54.20
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 27 00:58.15 00:57.8 01:55.23
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 18 01:00.55 00:55.46 01:56.1
კოზანაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2006 22 01:04.45 01:00.83 02:05.28
ქარჩაიძე ვანო გუდაური 2006 20 01:05.36 01:00.42 02:05.78
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 19 01:03.93 01:06.52 02:10.45
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 21 01:09.4 01:05.81 02:14.85
დევაძე თენგო სვანეთი 2006 17 DNF DNF
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 28 00:46.53 00:45.41 01:31.94
2 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 36 00:48.85 00:47.70 01:36.55
3 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 35 00:52.52 00:51.54 01:44.6
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 29 00:57.56 00:54.89 01:52.45
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 32 00:58.58 00:55.86 01:54.44
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 31 00:58.22 00:56.75 01:54.97
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 34 01:05.35 01:03.72 02:09.7
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 37 00:52.77 DNF DNF
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 30 DNF DNF
ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 33 DNF DNF
<2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 43 00:40.27 00:39.67 01:19.94
2 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 41 00:45.45 00:43.17 01:28.62
3 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 48 00:48.4 00:47.2 01:35.6
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 39 00:49.61 00:46.51 01:36.12
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 38 00:50.90 00:48.0 01:38.90
გელაძე რუსლან ხულო 2001 40 00:53.72 00:50.57 01:44.29
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 47 00:56.35 00:55.40 01:51.75
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 42 DNF DNF
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 44 DNF DNF
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 45 DNF DNF
ქედელიძე ლევანი აჭარა 1995 46 DNF DNF