სეზონი 2017

დიდველი, ბაკურიანი გიგანტური სლალომი - 28.01.2017 მონაწილეები - 48 სტარტის სიმაღლე - 2300m ფინიშის სიმაღლე - 2120m ტრასის სიგრძე - 800m კარების რაოდენობა - 37

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 1 01:22.22 01:22.22
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 4 00:56.57 00:56.93 01:53.50
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 5 01:01.73 01:00.22 02:01.95
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 2 01:01.1 01:12.1 02:13.2
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 7 01:06.48 01:06.87 02:13.35
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 6 01:08.83 01:07.24 02:16.7
პაპიძე მარი ხულო 2002 3 01:09.74 DNF #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 10 00:53.44 00:53.68 01:47.12
2 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 8 00:56.45 00:55.23 01:51.68
3 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 9 00:56.32 00:55.43 01:51.75
მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 11 00:57.8 00:59.63 01:56.71
გელაძე ნინო აჭარა 2000 12 01:07.24 01:06.77 02:14.1
გელაძე მელანო ხულო 2000 13 01:12.45 01:10.55 02:23.0
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 17 00:57.66 00:57.66
2 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 20 00:58.91 00:58.91
3 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 22 00:59.36 00:59.36
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 23 01:01.55 01:01.55
ჯორბენაძე ნოდარი ხულო 2003 19 01:01.88 01:01.88
გავვა გიგა ბაკურიანი 2004 16 01:03.63 01:03.63
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 14 01:03.67 01:03.67
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 15 01:04.56 01:04.56
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 18 01:05.57 01:05.57
თემურ ესაძე ჩვენი სკოლა 2004 21 01:06.94 01:06.94
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 27 00:53.36 00:53.16 01:46.52
2 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 34 00:54.10 00:53.45 01:47.55
3 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 32 00:55.48 00:54.91 01:50.39
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 28 00:55.79 00:55.58 01:51.37
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 30 00:56.36 00:55.47 01:51.83
ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 25 00:55.90 00:55.95 01:51.85
ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 26 00:53.98 01:06.31 02:00.29
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 31 01:06.56 01:00.98 02:07.54
ცეცხლაძე თამაზ ხულო 2002 35 01:01.16 01:07.17 02:08.33
დავით სოფაძე ჩვენი სკოლა 2002 33 01:07.6 01:04.13 02:11.19
აბულაძე ნიკა აჭარა 2001 24 01:06.23 01:05.23 02:11.46
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 29 01:08.72 01:07.5 02:15.77
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ოგბაიძე გოგა გუდაური 1996 42 00:53.41 00:52.10 01:45.51
2 ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 40 00:53.79 00:53.1 01:46.80
3 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 36 00:55.35 00:51.72 01:47.7
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 44 00:55.44 00:54.4 01:49.48
ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 45 00:55.52 00:54.57 01:50.9
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 41 00:57.8 00:55.48 01:52.56
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 39 00:57.28 00:55.36 01:52.64
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 47 00:57.95 00:55.28 01:53.23
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 48 00:56.50 00:57.45 01:53.95
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 38 00:58.72 00:55.58 01:54.30
ნაზღაიძე სოსო გუდაური 1997 43 00:59.45 00:58.12 01:57.57
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 37 00:59.31 01:00.33 01:59.64
ბუჩუკური ვასო გუდაური 1996 46 01:03.44 DNF #VALUE!
გამხსნელები
გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ქურდიანი მათე 2007 01:13.99 01:10.45 02:24.44
კოტიკო გოცირიძე 2005 01:02.17 01:02.22 02:04.39
ლებანიძე ცოტნე 2006 01:14.96 01:14.76 02:29.72
ლებანიძე ნიკოლოზი 2009 01:22.20 01:21.33 02:43.53