სეზონი 2017

თეთნულდი, მესტია სპეციალური სლალომი - 25.12.2016 მონაწილეები - 40 სტარტის სიმაღლე - 3200m ფინიშის სიმაღლე - 3070m ტრასის სიგრძე - 500m კარების რაოდენობა - 40

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 01:36.48 01:31.96 03:08.44
0
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 2 00:59.78 01:00.82 02:00.60
2 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 5 01:03.48 01:09.2 02:12.50
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 3 01:16.74 01:13.45 02:30.19
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 4 01:15.79 01:14.86 02:30.65
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 6 01:17.47 01:18.51 02:35.98
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 წიკლაური ნინო გუდაური 1993 10 00:50.29 00:50.46 01:40.75
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 9 00:59.25 01:00.96 02:00.21
3 მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 13 01:07.99 01:08.1 02:16.0
გელაძე მელანო აჭარა 2000 12 01:18.76 01:20.12 02:38.88
გელაძე ნინო აჭარა 2000 8 01:20.46 01:22.82 02:43.28
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 25 01:01.89 01:03.42 02:05.31
2 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 18 01:06.3 01:04.79 02:10.82
3 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 22 01:08.21 01:07.46 02:15.67
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 14 01:13.86 01:10.46 02:24.32
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 16 01:14.1 01:11.70 02:25.71
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 24 01:12.33 01:13.79 02:26.12
ხაჩიძე შაკო ბაკურიანი 2003 21 01:07.82 01:22.45 02:30.27
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 17 01:19.5 01:23.69 02:42.74
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 15 DNF #VALUE!
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 20 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 36 01:02.51 DNF #VALUE!
1 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 26 00:54.32 00:51.93 01:46.25
2 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 28 00:57.9 00:58.39 01:55.48
3 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 39 00:58.89 00:59.36 01:58.25
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 27 01:02.82 01:02.89 02:05.71
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 35 01:03.88 01:02.86 02:06.74
ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 31 01:11.41 01:11.61 02:23.2
ცეცხლაძე თამაზ აჭარა 2002 32 01:17.31 01:16.7 02:33.38
კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 38 01:00.81 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 34 DNF #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე გალო სვანეთი 1996 44 00:47.29 00:48.31 01:35.60
2 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 46 00:52.66 00:56.6 01:48.72
3 ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 45 00:55.41 00:55.70 01:51.11
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 49 01:00.62 01:00.32 02:00.94
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 42 01:05.94 01:08.36 02:14.30
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 40 00:54.52 DNF #VALUE!
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 50 01:00.85 DNF #VALUE!
ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 47 DNS #VALUE!
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 48 DNF #VALUE!