სეზონი 2017

თეთნულდი, მესტია გიგანტური სლალომი - 24.12.2016 მონაწილეები - 40 სტარტის სიმაღლე - 3200m ფინიშის სიმაღლე - 3045m ტრასის სიგრძე - 550m კარების რაოდენობა - 35

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 1 01:01.57 01:05.14 02:06.71
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 4 00:43.18 00:41.52 01:24.70
2 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 6 00:43.1 00:41.78 01:24.79
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 3 00:48.17 00:48.21 01:36.38
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 2 00:48.80 00:47.75 01:36.55
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 5 00:52.51 00:49.25 01:41.76
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 წიკლაური ნინო გუდაური 1993 13 00:37.81 00:36.83 01:14.64
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 12 00:41.0 00:39.53 01:20.53
3 გელაძე ნინო აჭარა 2000 9 00:52.80 00:52.15 01:44.95
გელაძე მელანო აჭარა 2000 8 00:52.39 00:53.54 01:45.93
მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 10 00:40.91 DNF #VALUE!
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 25 00:43.46 00:41.71 01:25.17
2 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 15 00:44.34 00:42.20 01:26.54
3 ხაჩიძე შაკო ბაკურიანი 2003 97 00:44.80 00:43.68 01:28.48
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 20 00:45.67 00:44.11 01:29.78
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 18 00:45.50 00:44.96 01:30.46
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 24 00:46.62 00:45.85 01:32.47
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 14 00:47.8 00:45.88 01:32.96
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 22 00:52.5 00:42.82 01:34.87
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 21 00:50.19 00:50.2 01:40.21
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 17 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 27 00:38.39 00:37.85 01:16.24
2 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 39 00:40.21 00:38.20 01:18.41
3 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 26 00:40.99 00:39.62 01:20.61
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 36 00:40.41 00:40.50 01:20.91
ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 28 00:43.20 00:40.60 01:23.80
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 31 00:42.68 00:41.64 01:24.32
ცეცხლაძე თამაზ აჭარა 2002 35 00:44.38 00:43.18 01:27.56
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 34 00:48.18 00:40.35 01:28.53
კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 32 00:48.53 00:40.57 01:29.10
ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 38 DNF #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე გალო სვანეთი 1996 44 00:36.64 00:34.94 01:11.58
2 ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 42 00:39.60 00:38.47 01:18.7
3 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 48 00:39.93 00:38.38 01:18.31
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 49 00:39.90 00:38.73 01:18.63
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 40 00:40.6 00:39.43 01:19.49
ნაზღაიძე დათო თბილისი 1998 98 00:40.48 00:39.3 01:19.51
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 47 00:41.30 00:40.43 01:21.73
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 45 00:48.53 00:46.56 01:35.9
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 46 DNF #VALUE!