სეზონი 2016

ბაკურიანი, დიდველი სპეციალური სლალომი - 16.01.2016 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

2002-2003
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 2 00:51.73 00:51.78 01:43.51
2 ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 1 01:05.81 01:06.58 02:12.39
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 4 01:05.46 01:14.29 02:19.75
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 3 dnf #VALUE!
2000-2001
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 8 00:44.36 00:45.57 01:29.93
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 9 00:48.77 00:48.53 01:37.30
3 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 6 00:52.34 00:51.51 01:43.85
მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 5 00:54.44 00:54.85 01:49.29
გელაძე ნინო აჭარა 2000 7 01:06.47 01:07.63 02:14.10
<1999
1 ჭკადუა მარიამი თბილისი 1998 10 00:47.1 00:49.23 01:36.24
2 ხუციშვილი მარიამ წმ.გიორგის სკოლა 1998 12 00:56.3 00:57.6 01:53.9
3 კვიციანი სალომე თბილისი 1998 11 00:58.88 00:54.58 01:53.46
2002-2003
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 16 00:45.72 00:47.18 01:32.90
2 ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 17 00:49.33 00:50.26 01:39.59
3 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 15 00:50.45 00:50.85 01:41.30
გამცემლიძე ნიკოლოზ კოხტა-კუდები 2002 23 00:51.83 00:52.98 01:44.81
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 21 00:54.83 00:54.66 01:49.49
ჯორბენაძე ედვარდ აჭარა 2002 18 00:57.72 00:58.66 01:56.38
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2002 14 00:58.46 00:58.42 01:56.88
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 22 00:55.53 01:02.13 01:57.66
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 19 00:59.93 01:02.66 02:02.59
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2002 13 DNF #VALUE!
2000-2001
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 32 00:40.41 00:40.70 01:21.11
2 ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 24 00:44.65 00:44.33 01:28.98
3 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 26 00:45.56 00:47.23 01:32.79
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 29 00:46.8 00:47.12 01:33.20
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 25 00:47.53 00:48.25 01:35.78
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 30 00:47.23 00:49.2 01:36.25
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 28 00:51.79 00:51.74 01:43.53
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2001 31 00:58.66 00:57.68 01:56.34
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 27 01:00.67 DNF #VALUE!
<1999
1 ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 35 00:38.55 00:39.30 01:17.85
2 მეხეშიძე თენგო აჭარა 1995 37 00:47.74 00:48.44 01:36.18
3 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 38 00:49.14 00:49.26 01:38.40
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 34 00:40.85 DNF #VALUE!
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 33 DNS #VALUE!
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 36 DNF #VALUE!