სეზონი 2016

გუდაური სპეციალური სლალომი - 26.03.2016 მონაწილეები - 46 სტარტის სიმაღლე - 2950m ფინიშის სიმაღლე - 2750m ტრასის სიგრძე - 600m კარების რაოდენობა - 52

2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 2 01:15.96 01:11.39 02:27.35
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 4 01:29.14 01:30.39 02:59.53
3 ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 1 01:28.49 01:37.43 03:05.92
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 3 DNF #VALUE!
2000-2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 8 01:02.63 01:04.22 02:06.85
2 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 6 01:05.64 01:03.5 02:08.69
3 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 9 01:09.27 01:11.90 02:21.17
მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 5 01:11.91 01:09.79 02:21.70
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 10 01:09.23 DNF #VALUE!
<1999
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 რაჰიმი ანაჰიტა ირან ესპაჰან 1998 12 01:07.89 01:13.67 02:21.56
2 ხუციშვილი მარიამ წმ.გიორგის სკოლა 1998 13 01:14.29 01:17.1 02:31.30
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 17 01:03.62 01:05.24 02:08.86
2 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 20 01:09.76 01:13.5 02:22.81
3 ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 26 01:13.97 01:13.31 02:27.28
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2002 14 01:13.88 01:13.56 02:27.44
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 22 01:15.79 01:13.73 02:29.52
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2002 25 01:16.3 01:16.29 02:32.32
ხაჩიძე შაკო ბაკურიანი 2003 16 01:17.71 01:17.52 02:35.23
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2001 18 01:14.7 DNF #VALUE!
ცეცხლაძე თამაზ აჭარა 2003 15 DNF #VALUE!
ჯაყელი გიგა აჭარა 2003 21 DNF #VALUE!
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 24 DNF #VALUE!
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 32 00:56.83 00:58.39 01:55.22
2 ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 38 01:01.40 01:02.15 02:03.55
3 ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 31 01:04.1 01:05.98 02:09.99
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 35 01:05.36 01:05.24 02:10.60
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 27 01:16.20 01:13.61 02:29.81
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 28 01:06.18 DNF #VALUE!
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 34 01:12.88 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 36 DNF #VALUE!
1 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 44 00:59.7 00:58.97 01:58.4
2 ცაგარელი ნიკოლოზი გუდაური 1999 40 00:59.70 01:00.54 02:00.24
3 სეთურიძე დავითი გუდაური 1994 45 01:00.20 01:02.55 02:02.75
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 47 01:08.42 01:06.56 02:14.98
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 46 01:07.36 01:07.79 02:15.15
ნაზღაიძე სოსო გუდაური 1997 49 01:06.34 01:09.69 02:16.3
მეხეშიძე თენგიზ აჭარა 1995 42 01:10.27 01:15.46 02:25.73
ზაქაიძე გიგა გუდაური 1999 48 01:19.27 01:16.58 02:35.85
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 39 DNF #VALUE!
ირემაძე ჯემალ აჭარა 1998 43 DNF #VALUE!
ბუჩუკური ბექა გუდაური 1999 50 DNF #VALUE!