სეზონი 2016

აჭარა, გოდერძი გიგანტური სლალომი - 06.02.2016 მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 4 01:11.82 01:11.82
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 2 01:24.55 01:24.55
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 5 01:28.76 01:28.76
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 3 01:30.28 01:30.28
პაპიძე მარი აჭარა 2002 6 01:39.89 01:39.89
ჩოგაძე მარი აჭარა 2003 1 01:50.50 01:50.50
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 14 01:09.85 01:09.85
2 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 17 01:10.24 01:10.24
3 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 9 01:12.9 01:12.9
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 15 01:12.84 01:12.84
გელაძე ნინო აჭარა 2000 12 01:25.5 01:25.5
ჩოგაძე თამთა აჭარა 2001 8 01:30.26 01:30.26
გელაძე მელანო აჭარა 2001 10 01:38.2 01:38.2
ჯაყელი თამთა აჭარა 2001 16 01:44.50 01:44.50
გელაძე ფატიმა აჭარა 2000 13 DNF DNF
1 ჭკადუა მარიამი სვანეთი 1998 18 01:11.92 01:11.92
2 ჭაღალიძე ელზა აჭარა 1997 21 01:21.53 01:21.53
3 ჯორბენაძე დიანა აჭარა 1998 20 01:26.85 01:26.85
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 36 01:13.53 01:13.53
2 ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 25 01:14.25 01:14.25
3 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 35 01:15.59 01:15.59
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 22 01:20.11 01:20.11
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2002 28 01:21.45 01:21.45
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 32 01:25.81 01:25.81
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 34 01:27.78 01:27.78
ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 24 DNF DNF
თაფლაძე ლაშა აჭარა 2003 26 DNF DNF
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2002 27 DNF DNF
ცეცხლაძე თამაზ აჭარა 2003 31 DNF DNF
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 42 01:06.94 01:06.94
2 ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 44 01:07.92 01:07.92
3 ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 40 01:11.29 01:11.29
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 39 01:11.69 01:11.69
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 51 01:12.15 01:12.15
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2001 45 01:13.69 01:13.69
ბოლქვაძე რუსლანი აჭარა 2001 48 01:15.33 01:15.33
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 43 01:15.42 01:15.42
გელაძე ცეზარი აჭარა 2000 46 01:16.55 01:16.55
გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 49 01:22.32 01:22.32
ჯაყელი გუჯა აჭარა 2001 47 01:27.2 01:27.2
ჭაღალიძე რევაზ აჭარა 2000 52 01:38.30 01:38.30
აბულაძე ნიკა აჭარა 2001 38 DNF DNF
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 50 DNF DNF
1 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 57 01:08.87 01:08.87
2 ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 55 01:11.20 01:11.20
3 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 59 01:11.56 01:11.56
მეხეშიძე თენგიზ აჭარა 1995 58 01:11.76 01:11.76
მიქელაძე ალმასხან აჭარა 1998 53 01:19.17 01:19.17
მიქელაძე სულხან აჭარა 1995 54 01:23.48 01:23.48
ირემაძე ჯემალ აჭარა 1998 56 DNF DNF