სეზონი 2016

აჭარა, გოდერძი სპეციალური სლალომი - 05.02.2016 მონაწილეები - 65 სტარტის სიმაღლე - 2300m ფინიშის სიმაღლე - 2000m ტრასის სიგრძე - 500m კარების რაოდენობა - 35

1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 5 01:01.31 01:01.38 02:02.69
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 6 01:29.47 01:16.46 02:45.93
ჩოგაძე მარი აჭარა 2003 3 01:22.74 DNF DNF
პაპიძე მარი აჭარა 2002 2 01:20.94 DNF DNF
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 1 01:16.70 DNF DNF
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 4 DNF DNF
1 გოცირიძე კატო თბილისი 2000 76 00:59.22 00:57.8 01:56.30
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 15 00:57.43 00:59.81 01:57.24
3 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 13 00:59.9 00:59.44 01:58.53
გელაძე ნინო აჭარა 2000 9 01:16.52 01:20.59 02:37.11
ჩოგაძე თამთა აჭარა 2001 12 01:17.20 DNF DNF
ჯაყელი თამთა აჭარა 2001 8 DNS DNF
ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 10 DNF DNF
გელაძე მელანო აჭარა 2001 14 DNF DNF
1 ჭკადუა მარიამი სვანეთი 1998 16 01:02.49 01:03.22 02:05.71
ჯორბენაძე დიანა აჭარა 1998 18 01:20.81 DNF DNF
ჭაღალიძე ელზა აჭარა 1997 17 DNF DNF
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 34 00:59.45 00:56.34 01:55.79
2 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 31 01:03.63 01:03.82 02:07.45
3 ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 32 01:08.73 01:08.40 02:17.13
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 26 01:10.36 01:11.23 02:21.59
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 25 01:11.76 01:10.60 02:22.36
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 20 01:05.22 DNF DNF
ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 21 00:57.58 DNF DNF
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2002 28 01:09.45 DNF DNF
თაფლაძე ლაშა აჭარა 2003 22 DNF DNF
ცეცხლაძე თამაზ აჭარა 2003 24 DNS DNF
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2002 27 DNF DNF
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 47 00:51.50 00:52.73 01:44.23
2 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 43 00:56.75 00:56.83 01:53.58
3 ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 45 00:59.11 00:59.75 01:58.86
გელაძე ცეზარი აჭარა 2000 42 01:05.59 01:05.6 02:10.65
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2001 46 01:07.16 01:08.27 02:15.43
გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 38 01:07.95 01:08.69 02:16.64
ჯაყელი გუჯა აჭარა 2001 39 01:08.78 01:08.48 02:17.26
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 49 00:55.54 DNF DNF
ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 35 00:53.34 DNF DNF
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 36 01:03.51 DNF DNF
ბოლქვაძე რუსლანი აჭარა 2001 44 01:07.35 DNF DNF
ჭაღალიძე რევაზ აჭარა 2000 48 01:16.25 DNF DNF
ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 40 DNF DNF
1 მეხეშიძე თენგიზ აჭარა 1995 51 00:59.38 00:56.90 01:56.28
2 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 52 00:56.74 01:02.41 01:59.15
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 53 00:52.47 DNF DNF
ირემაძე ჯემალ აჭარა 1998 50 DNS DNF
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 54 DNF DNF
მიქელაძე ალმასხან აჭარა 1998 55 DNF DNF